הבלוג

דליילה גרין מגיעה לישראל

ספרה החדש של דליילה גרין מגיע לישראל

“לדליילה גרין לא אכפת”, הקומדיה הסקסית של אשלי הרינג בלייק, תצא לאור בעברית ב-15 במרץ בתרגומה של שפרה קורנפלד # מכירה מוקדמת באתר החל מה-1 במרץ

אחד הספרים המדוברים ביותר בשנת 2022 בז’אנר הרומנטי-להטבקי היה ספרה של אשלי הרינג בלייק, “לדליילה גרין לא אכפת”, המגולל את סיפורה של דליילה גרין, צלמת קווירית, שנאלצת לחזור לעיירה ברייט פולס באורוגון כדי לצלם את חתונתה של אחותה החורגת והמנוכרת אסטריד פארקר. זו הפעם הראשונה שקומדיה רומנטית העוסקת באהבת נשים יוצאת לאור בישראל. את הספר תרגמה לעברית הסופרת (וכן, גם הזוכה הראשונה של האח הגדול) שפרה קורנפלד.

לדליילה גרין אין שום סיבה לחזור לברייט פלוס, שם לא מחכה לה דבר מלבד זיכרונות של ילדות בודדה, בה הייתה לא יותר מאשר נטל על משפחתה החורגת הקרירה והמרוחקת. היא חיה עכשיו בניו יורק, עם קריירה כצלמת שעומדת להמריא בכל רגע, וחיים קווירים סוערים שכוללים הרבה אלכוהול ופרטנריות מזדמנות שהיא נוטה לא לזכור אפילו את שמן. אבל צ’ק של 15 אלף דולר ולא מעט מניפולציות רגשיות שעושה עליה אחותה החורגת, גורמים לה לארוז מזוודה לשבועיים בהם היא תצלם את אירועי טרום החתונה ואולי גם תצליח לעצבן קצת את אסטריד וכבונוס גם את אימא החורגת איזבל.

אבל אז דליילה פוגשת את קלייר סאת’רלנד, החברה הסנובית של אחותה, ומבינה שאולי בכל זאת היא תמצא בברייט פולס מעט הנאה וקצת נקמה. בכל זאת קלייר הייתה חלק ממשולש הבסטיז של אסטריד, שכלל גם את אייריס קלי, שהרסו לה את שנות הנעורים.

בחיים של קלייר סאת’רלנד אין מקום להפתעות. היא מגדלת ילדה בת אחת עשרה כמעט לבדה, יש לה אקס חסר אחריות וחנות ספרים לנהל. דליילה גרין היא הפתעה לא מבורכת מבחינתה, לפחות בהתחלה. כשהן נאלצות לבלות יחד בכל אירועי טרום החתונה האינסופיים, דליילה וקלייר, ביחד עם אייריס, נסחפות למזימה להציל את אסטריד מהארוס האיום שלה. רק שהעניינים קצת יוצאים משליטה כשקלייר ודליילה נשבות זו בקסמיה של זו.

הספר יהיה זמין לרכישה מוקדמת באתר “סלע ספרים” במחיר מיוחד החל מה-1 במרץ. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *